Blog Naše novinky a aktuality


Oznam o prevzatí aktivít CONTAL OK na domácom trhu

Vážený zákazník,

v prvom rade by sme Vám chceli poďakovať za doterajšiu spoluprácu a dôveru. Zároveň by sme Vás chceli touto cestou informovať, že od 1. 10. 2022 spoločnosť HOUR, spol. s r. o. (ďalej HOUR), ktorá je 100% vlastníkom našej spoločnosti, prevezme všetky aktivity CONTAL OK, spol.

Prístupový systém – na detailoch záleží

Ak chcete chrániť svoj majetok a hodnoty, zamerajte sa na detaily. Ak sa rozhodnete implementovať prístupový systém,  využite všetky jeho možnosti. Prístupový systém je prostriedkom pre riadenie a monitorovanie pohybu osôb v objekte alebo v celom areáli vašej spoločnosti.

Je vaša identifikačná karta bezpečná?

Pri výbere dochádzkového alebo prístupového systému je okrem iných kritérií dôležité zvoliť vhodný typ identifikačných kariet. Na Slovensku sa v riešeniach pre oblasti HR a bezpečnosti budov používa niekoľko typov identifikačných kariet, ale nie všetky sú rovnako bezpečné.

Oznámenie o zmene vlastníka spoločnosti

Dňa 27. 4. 2019 sa vlastníkom spoločnosti Contal OK stala spoločnosť HOUR. Tomuto kroku predchádzala dlhodobá intenzívna spolupráca pri dodávkach identifikačných systémov pre oblasti HR, kde HOUR patrí medzi popredné firmy na Slovensku, a riešení pre monitorovanie výrobných procesov a zabezpečenie budov, ktoré sú doménou Contal OK.


kia logo
2000px Brother logo v2.svg
doka
Donghee
grafobal
HYZA
inteva
Logo of Plastic Omnium
Mobis
osram
Reutter
TEAM
vac
VAHOSTAV SK 2 COLOR 300dpi
CTA HP

Contal OK

Špecializujeme sa na vývoj, výrobu a dodanie zariadení pre zabezpečenie objektov, budov a kritickej infraštruktúry.

Sme slovenská firma s presahom na zahraničný trh.

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...

Jazyková mutácia / Select site language